Archiwum dla kategorii ‘Firmy

Beauty & the Bib - Brudasek na bajerze

Posted in Firmy, Internet  by: przedslawax67
wrzesień 2nd, 2010

Jabłuszko to król owoców - pyszne w każdej formie! Niektórzy wolą czerwone, inni zielone – mamy coś na każdy gust. Śliniaki jabłuszka składają się z trzech warstw - dwie zewnętrzne warstwy frotte, oraz wewnętrznej warstwy, dzięki którym ubranka Twojego brudaska zostaną suche i czyste. Każde jabłuszko ma dwa liście i piękny kołnierz w kratkę.

Śliniaki frotte towarzyszły Matyldzie przez pierwsze miesiące życia, a kiedy zaczeła jeść normalne jedzenie, zastąpiły je śliniaczki laminowane. Do tego przy każdym posiłku, dzidzia i rodzice mogli się cieszyć ciekawym, radosnym designem.

W styczniu 2010 Tessa i Adam zostali wyłącznym dystrybutorem produktów Beauty & the Bib na Polskę. Połaczyli talenty Adama (zawodowo grafik komputerowy) z umiętnościami marketingowo-sprzedażowymi Tessy. Dzięki praktycznej znajomości rynku dziecięcego w Polsce, mają wielką nadzieje, że wkrótce i polskie dzieci będą się chroniły przed zabrudzeniami w wesoły ale i praktyczny sposób!

Wszystkie czapeczki Beauty & the Bib wykonane są w 100% z bawełniany. Każda zawiązuje się supełkiem na samej górze. Maluchy wyglądają w nich naprawdę słodko. Czapeczki są niezwykle praktyczne. Stanowią znakomitą ochronę przed słońcem, wiatrem i chłodem przez cały rok. Każda czapeczka pasuje swoim wzorem do co najmniej jednego ze śliniaczków, lecz mogą być również noszone samodzielnie.

Wszyscy uwielbiają wielkie, soczyste, przepyszne truskawki, a teraz można się nimi cieszyć przez cały rok! Śliniaki Truskawki składają się z trzech warstw – dwóch zewnętrznych warstw frotte, oraz warstwy wewnętrznej, dzięki której ubranka Twojego brudaska zostaną suche i czyste. Liście truskawek są dodatkową ochroną przed ulewkami.

Śliniaki Lody są najdłuższe ze wszystkich śliniaczków w ofercie, a więc idealnie nadają się dla nawet najbrudniejszych maluchów oraz wielbicieli lodów (przecież lody zawsze strasznie kapią!). Są stworzone z aż czterech warstw materiału frotte, więc są jeszcze bardziej chłonne. Koniec z wymówkami – czas iść na lody!

BEAUTY & THE BIB – POLAND

Podczas wizyty w rodzinnej dzielnicy Londynu – Greenwich Tessa wraz z mężem Adamem natrafiłi na sklep Beauty & the Bib. Od razu zachwycili się pięknymi śliniaczkami i kupili kilka sztuk dla mającej wkrótce przyjść na świat córeczki. Jednak dopiero po narodzinnach Matyldy zauważyli, że na polskim rynku brak ładnych, praktycznych, ale i nie absurdalnie drogich produktów dla maluchów.

Idealny prezent dla malucha to zestaw Beauty & the Bib – komplet śliniaków na każdą okazje, lub śliniaczek i czapeczka.
Już w krótce oferta Beauty & the Bib Poland poszerzy się o KAPCIE oraz BODY.

Śliniaki Gwiazdki składają się z trzech warstw - dwóch zewnętrzne warstwy frotte, oraz warstwy wewnętrznej. Nadają się idealnie przede wszystkim dla najmłodszych brudasków - są bardzo miękkie, mają śmieszne, radosne kolory i oczywiście świetnie się piorą.

Laminowane śliniaki są idealnym rozwiązaniem dla maluchów, które poszerzyły już swój jadłospis i eksperymentują z zupkami, papkami i wszystkim co plami! Śliniaki są stworzone z trzech warstw – górna warstwa laminowana (łatwo zmywalna), tylna warstwa „frotte”. Piorą się doskonale w domowej pralce, na programie delikatnym. Taki śliniak z pewnością stanie się ulubionym przyjacielem rodzica, a mały brudasek pokocha jego piękny wzór! Laminowane śliniaki oferyjemy w sześciu fajowych modelach.

Lara Boyle - była nauczycielka i mama czworga dzieci rozpoczeła swój własny biznes w 2004 roku. Chciała pogodzić rolę młodej matki z potrzebą zawodowego rozwoju i z koniecznością utrzymania rodzinny. Nad projektami śliniaczków siedziała przy kuchenym stole i po jakimś czasie zaczeła sprzedawać swoje produkty na stoiskach weekendowych targów w Greenwich, w Londynie. Zachwyt i zainteresowanie śliniaczkami były ogromne – po kilku latach Lara, wraz z mężem Kieranem, otworzyli własny sklep w Greenwhich, a wkrótce ich produkty znajdowały się już na półkach w Harrodsie i Harvey Nichols. Po pewnym czasie popularność ślinaczków rozprzestrzeniła się po za granicami Wielkiej Brytanii. Rozpoczęła się dystrybucja we Włoszech, Japonii, Niemczech i Holandii. Kolekcja rosła i wraz z poytem nadal rośnie.

Lara zawdzięcza sukces temu, że na prawdę wierzyła w swój produkt – śliniaki projektowane przez nią są oryginalne, praktyczne i wysokiej jakości. Śliniaki są koniecznością przy małym dziecku, dlaczego więc nie mają być, nie tracąc praktycznego waloru, naprawdę ładne?

Fotografia ślubna Poznań

Posted in Firmy, Usługi  by: preirp123
wrzesień 1st, 2010

Właściwie każdy lubi uwieczniać na zdjęciach miłe chwile ze swojego życia, dlatego fotografia ślubna cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów. Zdecydowana większość ludzi lubi wspominać a jak najlepiej to robić? Jak nie oglądając ilustracje. Fotografia ślubna bywa artystyczna, gdyż jest wykonywana w niespotykanych miejscach. Sama sesja fotograficzna w zakładzie fotograficznym nie musi być banalna i klasyczna. Można zastosować grę światła, utworzyć fotografię czarno białe. Zaproponować Państwu Młodym, żeby przebrali się w stroje z dawnych epok, co wywoła fantastyczny efekt a obrazki będą niespotykane. Na pewno wykonując obrazy w zakładzie fotograficznym posiadamy większe możliwości niż robiąc je w plenerze. Ponieważ wówczas na jakość obrazków posiadają wpływ okoliczności atmosferyczne. Natomiast dla specjalistycznego fotografa nie jest to żaden problem. Mo on bowiem praktykę , a oprócz tego świetny sprzęt wyposażony w duży zoom umożliwiający robienie obrazków dobrej jakości. W dobie obrazków cyfrowej, która jest dużym ułatwieniem przy robieniu obrazów wszystko stało się możliwe. Posiadając stosowny program do obróbki i retuszowania obrazków fotograf ślubny jest w stanie wyprodukować idealną fotografię.

Okapy kuchenne

Posted in Firmy  by: kapucynek29a
wrzesień 1st, 2010

Okapy kuchenne służące do odprowadzania oparów powstałych przy gotowaniu, smażeniu i pieczeniu. Ze względu na tryb pracy okapy dzielimy na wywiewowe i recyrkulacyjne. Te pierwsze pracują w obiegu otwartym, w związku z czym opary odprowadzane są na zewnątrz budyku. Okapy recyrkulacyjne wyposażone są w filtry: tłuszczowy i węglowy oczyszczające powietrze, które w obiegu zamkniętym powraca do pomieszczenia. Sterowanie okapem odbywa się za radą suwaków, przycisków, paneli dotykowych lub pilota. Bez względu na rodzaj, wszelkie okapy mają filtry tłuszczowe przygotowane z metalu, które należy co jakiś czas myć, oraz dodatkowo flizelinowe, które trzeba co jakiś czas wymieniać. Co do oświetlenia to w większości jest ono żarówkowe albo halogenowe, chociaż coraz bardzo często spotyka się okapy z oświetleniem diodowym pozwalającym znacznie zaoszczędzić na zużyciu energii elektrycznej. Okapy kuchenne dzielimy na trzy główne grupy: kominowe, podszafkowe oraz wyspowe.

Zimowe kurtki ciążowe

Posted in Firmy, Sklepy, Zdrowie  by: dududur2345
wrzesień 1st, 2010

Priorytetowo płeć piękna woli być świetnie i zniewalająco ubrana. No w tej chwili, ale nie każdemu się to udaje. Najbardziej w okresie ciąży panie narażone są na to, że nie potrafią znaleźć dla siebie odpowiednich elementów stroju. Dlatego tak bardzo moda ciążowa powinna być poprzez nie znana. Ubiory ciążowe nie są takie proste, szare i klasyczne, jak żeby się nam mogło wydawać. Często s to kolorowe tuniki ciążowe, Dżinsowe kurtki ciążowe, czy również ciepłe płaszcze ciążówe. Takich rozwiązań na zwyczajny dzień może być realnie bardzo ogrom. Powinno się by się było wyłącznie zdecydować na jakiś z nich. Zatem koniecznie musimy zastanowić się, co można ażeby było wyselekcjonować. Dobrze przekazują się właśnie tuniki ciążowe, niemniej jednak w połączeniu z legginsami. Jest to realnie nietypowy strój dla młodej mamusi. No ii kurtki ciążowe także będą niezastąpione, bo w większości wypadków jest tak, że na dworze nie jest zbyt ciepło, a zatem puchowa kurtka, czy dżinsowa będzie nam bardzo, ale to bardzo potrzebna. Takie wydanie będzie dla każdej dziewczyny fajne i ze 100% pewnością na dodatek zagwarantuje jej doskonały humor i samopoczucie, a przecież to najbardziej się z tego wszystkiego liczy, musimy posiadać tego świadomość.

Biustonosz do karmienia

Posted in Firmy, Sklepy, Zdrowie  by: dududur2345
wrzesień 1st, 2010

Moda ciążowa tak jak i ta zwykła rozwija się z sezonu na sezon i ukazuje coraz to nowsze kolekcje ubrań dla kobiet ciężarnych. Trendy dotyczą także bielizny ciążowej, która jest fantastycznie ważna w wypadku młodych mam. Piersi, które w czasie ciąży powiększają się z miesiąca na miesiąc potrzebują bardzo dobrego biustonosza, który nie tylko je ładnie podkreśli, niemniej jednak zadba o ich formę. Piersi dziewczyny w stanie błogosławionym powinny być wyjątkowo zadbane, ponieważ w przyszłości będą tego efekty. Biust, który nie ma dobrej bielizny szybciej się deformuje i zniekształca. Tak, zatem bardzo dobry biustonosz do karmienia to podstawa. A jeżeli już do tego dochodzi modny i stylowy fason to kobiety bardzo dobrze czują się ze sobą i biust jest wówczas naszym największym atutem. Spotykamy w teraźniejszych czasach różnorakie fasony i kolory. Od w każdej chwili na fali były biustonosze koronowe i z falbankami i tak również jest w sytuacji bielizny ciążowej. Wszystko to, co spotykamy w sklepach z normalną odzieżą możemy też zauważyć identyczne trendy w modzie ciążowej bo przecież biustonosze do karmienia nie różnią się znacznie od normalnych biustonoszy.